חנוכה של אור ותקווה עם משפחות החטופים

אורית מאיר, אמו של אלמוג מאיר ג’אן בן ה-21 שנחטף מהמסיבה ברעים, הדליקה נר חנוכה יחד עם צוות בית החולים בקריאה לשחרור בנה מהשבי.

אורית מאיר, המטופלת במכון הכאב בבית החולים השיקומי רעות ת”א מאז שבנה נחטף, סיפרה בקול חנוק מדמעות: “שישים וארבע ימים בלעדיך. אף אחד לא הכין אותנו לטלטלה שאנחנו עוברים. הכול נעצר. אילנה, העומדת כאן לצדי, אחות במכון הכאב, היא חברה מאוד טובה שלי. בנה חבר של אלמוג עוד מגן הילדים. הם גדלו יחד ואנו שומרים על קשר כל השנים. היא לא היססה ודאגה להביא אותי לכאן כדי שאוכל לקבל טיפול הולם. אני מודה לבית החולים שאפשרתם לי לקבל את הטיפול שאני צריכה, לד”ר ראובני מנהל המכון ולכל הצוות, על הרגישות, ההכלה והטיפול המקצועי. תודה שאתם כאן בשבילי.

אף אחד לא הכין אותנו לטלטלה שאנחנו עוברים. הכאב קשה מנשוא. אני מודה לבית החולים רעות שאפשר לי לקבל את הטיפול שאני צריכה. היום נדליק נר חמישי של חנוכה. בימים קשים, עצובים ומדאיגים אלה, נתפלל שהאור יחזור לביתנו מתוך החשיכה ושכל החטופים יחזרו בריאים ושלמים הביתה. נתפלל לנס חנוכה ושבני אלמוג יחזור הביתה. ושבו בנים לגבולם”.

 

 

מנהלת בית החולים, ד”ר אורית שטיין רייזנר, הדגישה בדבריה: “אלו ימים שאנחנו כמהים להפיץ אור בחושך. אנו מחבקים את אורית ואת כל משפחות החטופים ומתפללים לחזרתם בריאים ושלמים הביתה, יחד עם כל חיילינו הנלחמים למעננו ולמען עתיד טוב יותר”.

 

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם