ערב עיון בשיתוף לשכת עורכי הדין

בית חולים שיקומי רעות בתל אביב קיים ערב עיון בשיתוף לשכת עורכי הדין בנושא “רפואת השיקום-תחום פורץ דרך”. את ערב העיון ריכזו פרופ’ רפי חרותי, מנהל חטיבת השיקום בבית החולים ועו”ד ענת גינזבורג, המשמשת יו”ר ועדת נכים, תגמולים ושיקום בלשכת עורכי הדין. בערב השתתפו עשרות עורכי דין.
את הערב פתח מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק, שהדגיש את חשיבות נושא הרפואה השיקומית בכלל ובבית חולים שיקומי רעות בפרט וסקר את ייחודו של בית החולים כמרכז רפואי מוביל בתחומי השיקום השונים.
התכנית כללה הרצאות של פרופ’ רפי חרותי, מנהל חטיבת השיקום על מבוא לרפואת השיקום ושיקום מיני, אמיר צנדקוביץ, נוירופסיכולוג, מנהל המכון לטיפול ושיקום הפרעות אכילה ומנהל שירות הפסיכולוגיה השיקומית, שהרצה על אבחון נוירו-פסיכולוגי וטיפול לאחר פגיעת ראש, גב’ שרה פלג שני, מנהלת שירות הפיזיותרפיה, הרצתה על טכנולוגיות מתקדמות בשירות השיקום, רעות שטרק, קלינאית תקשורת שהרצתה על כלים לשיפור ושימור הקול, פרופ’ ז’אן ז’אק וטין, מנהל אשפוז יום שיקומי והמכון לשיקום תסמונות כאב, הרצה על מהו כאב כרוני וכיצד משתקמים ופרופ’ אבי עורי, מומחה בשיקום ומייסד חטיבת השיקום, הרצה על שיקום נכים לאחר פגיעה נוירולוגית קשה.
כמו כן נערך סיור לימודי בבית החולים במחלקות השיקום והדגמת ציוד טכנולוגי מתקדם.
בסופו של הערב נערך פאנל שאלות ותשובות בהשתתפות מנהל בית החולים ורופאים נוספים שזכה להתעניינות רבה מצד המשתתפים.

 

בתמונה:  מימין לשמאל: ד”ר דודי דביר, עו”ד ענת גינזבורג ופרופ’ רפי חרותי בערב העיון בבית החולים.

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם