רעות תל-אביב: הצוות והמטופלים הכינו לאלמוג מאיר ג’אן את עוגת הגבינה האהובה עליו

הצוות והמטופלים בבית החולים השיקומי רעות תל-אביב הכינו לאלמוג מאיר ג’אן את העוגה האהובה עליו לפי המתכון של אימו, המטופלת בבית החולים.

לפני מספר ימים ולקראת חג השבועות, יזמו צוות הריפוי בעיסוק יחד עם המטופלים בבית החולים מחווה עבור אורית מאיר, אמו של אלמוג המטופלת במכון הכאב בבית החולים.

הצוות והמטופלים ביקשו לאפות עבורו את העוגה האהובה עליו, במסגרת תהליך השיקום שלהם. אורית נענתה ליוזמה וכתבה עבורם את המתכון לעוגת הגבינה האהובה עליו בכל חג.

וכך ציינה אורית: “עוגה מנצחת שאלמוג מאוד אוהב והיא מתחסלת במהירות. העוגה חגיגית ומושלמת לחג שבועות”.

הצוות והמטופלים שתכננו את הפעילות להיום (ראשון, 9.6.24) בבוקר, הגיעו שמחים ונרגשים במיוחד – לאחר שהתבשרנו כולנו אתמול על שחרורו של אלמוג משבי החמאס וחזרתו הביתה.

המטופלים סיפרו: “העוגה עשויה מכל מיני חומרים וככה אנחנו מאחלים לנו – שתצא לנו עוגה טובה ומדינה טובה, חברה שבונה ויוצרת משהו טוב וטעים. ברוך הבא אלמוג היקר ואנחנו מאחלים לך רק בשורות טובות”.

המרפאה בעיסוק, רותם ישעיה הרשקוביץ, שעבדה עם המטופלים: “אנחנו מלווים את אורית שמטופלת אצלנו וההתרגשות מחזרתו של בנה מאוד גדולה. מאז ה-7 באוקטובר כולנו עוברים טלטלות וגם היום השמחה על שחרורו של אלמוג מתערבבת גם בעצב על אביו שנפטר. אנחנו מחבקים את המשפחה ברגעי השמחה המהולים גם בעצב ולא שוכחים גם שיש עוד 120 חטופים שעדיין לא איתנו. אנו מייחלים לשובם במהרה. היום יום ההולדת של אורית ויש סיבה גדולה לשמוח. רצינו לאחל לאלמוג ברוך הבא וגם לאמו שתמיד תהיה בריאה ומאושרת”.

 

המתכון לעוגת הגבינה:

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם