אוגוסט 2019: גילו הצטיינות מחקרית

בית החולים השיקומי רעות תל אביב מעודד מצוינות מחקרית.

מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק, ומנהלת מכון רעות למחקר ופיתוח, פרופ’ רחלי דנקנר, העניקו תעודות לעבודות שזכו בתחרות של מכון המחקר לעבודות מחקר מצטיינות לשנת 2018.

בית החולים, אשר שם לו למטרה להגדיל את היקף המחקרים תוך מתן דגש על מצוינות מחקרית, הכריז על התחרות לקראת הכנס השנתי לרפואה פיזיקלית ושיקום 2018.

לתחרות הוגשו שבעה תקצירים של עבודות מחקר שבוצעו ברעות בשותפות של עובד רעות והוצגו במסגרת הכנס. העבודות נבחנו על ידי ארבעה מעריכים ודורגו בהתאם לאיכותן המדעית ולאופן הצגת הנושא.

בפרס הראשון זכתה העבודה שכותרתה:   

The effect of one transcranial-Direct-Current-Stimulation (tCDS) treatment on patients suffering from complex-regional-pain-syndrom vs. other neuropathic pain syndrom – A pilaot study

את העבודה הובילה גב’ אילנה הולומב תלמידה לתואר שני מאוניברסיטת תל אביב. השתתפו מבית חולים שיקומי רעות ת”א: ד”ר שרה סולטן (מכון רעות למחקר) ויוליה לוין-מלץ (פסיכולוגית באשפוז יום). העבודה נעשתה בהנחייתו של פרופ’ ז’אן-ז’ק וטין (מייסד האגף האמבולטורי ומכון מחקר ופיתוח) הזכייה הקנתה לצוות הזוכה מענק כספי על סך 2000 שקל שיוכל לשמש אותם לטובת השתלמויות מקצועיות או פעילות מחקרית.

בפרס השני זכתה העבודה שכותרתה:

A new allodynography method as a  significant   rehabilitation parameter    in Complex Regional Pain Syndrome

על צוות החוקרים מרעות נמנו חנה קרפין (מנהלת היחידה לריפוי בעיסוק), נוי תורג’מן (היחידה לפיזיותרפיה) ושרון שמואלי (היחידה לפיזיותרפיה). העבודה נעשתה בהנחיית פרופ’ ז’אן-ז’ק וטין. הזכייה הקנתה לצוות הזוכה מענק כספי על סך 1,500 שקל שיוכל לשמש אותם לטובת השתלמויות מקצועיות או פעילות מחקרית.

בפרס השלישי זכתה עבודה שכותרתה:

חוסן אישי, חווית המטופל, רגשות חיוביים ושליליים וצמיחה פוסט טראומטית אצל אנשים לאחר אירוע מוחי.

את העבודה הוביל מיכאל שרון (מנהל השירות הסוציאלי) בהנחייתן של מיכל סופר ומירי כהן מאוניברסיטת חיפה. הזכייה הקנתה לצוות הזוכה מענק כספי על סך 1,000 שקל שיוכל לשמש אותם לטובת השתלמויות מקצועיות או פעילות מחקרית.

לצד שלושת הזוכים מצאה הוועדה לנכון להעניק אות הערכה על פריון ראוי לציון לד”ר גדי בטור (מנהל היחידה למשוב ביולוגי והמעבדה לפסיכוביולוגיה שיקומית) שהגיש לשיפוט מספר עבודות ופרסום מדעי בכתב עת בין-לאומי.

 

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם