בית החולים סונף באופן מלא לפקולטה לרפואה באוניבריסטת תל אביב

מועצת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב והנהלת האוניברסיטה אישרו ב-3 בינואר 2016 לסנף באופן מלא את בית חולים שיקומי רעות תל אביב לפקולטה לרפואה. משמעות ההחלטה: הרחבת הסינוף מחטיבת השיקום בלבד לכלל המחלקות, המרפאות, המכונים והיחידות בבית החולים.

ההחלטה באה כהמשך ישיר לשיתוף הפעולה הפורה וההדוק בין בית החולים לפקולטה לרפואה, אשר בא לידי ביטוי בהוראת מאות סטודנטים לרפואה ומקצועות הבריאות על ידי הסגל האיכותי של בית החולים מדי שנה, ותאפשר להרחיב את שיתופי הפעולה באמצעות קבלת מינויים אקדמיים אישיים, קבלת שירותים שונים מהאוניברסיטה (מידענות, מחקר ועוד) והרחבת פעילות ההוראה של סטודנטים ברפואה ובמקצועות הבריאות במרכז הרפואי.

מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק, בירך על ההחלטה: “הסינוף המלא של המרכז הרפואי לפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב מהווה מנוף עבור בית החולים ויאפשר להעמיק את יחסי הגומלין האיכותיים וההדוקים הקיימים בינינו. מדובר בסינוף יוקרתי שאינו מובן מאליו, שכן ישנן מחלקות קליניות רבות בבתי חולים כלליים שאינן מסונפות כלל. החלטת האוניברסיטה היא נדבך נוסף בקשר האיכותי הקיים בינינו ומעידה על ההכרה באיכות הסגל ושירותי הרפואה הניתנים אצלנו”.

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם