מנהלת חדשה לבית חולים שיקומי רעות: ד”ר אורית שטיין רייזנר

מינוי חדש בבית חולים שיקומי רעות ת”א. ד”ר אורית שטיין רייזנר, מי ששימשה בשנה החולפת מנהלת רפואית וסגנית מנהל בית החולים, נבחרה לתפקיד מנהלת בית החולים. זאת לאחר שהוועד המנהל של עמותת “רעות” אישר את המלצת ועדת האיתור.
ד”ר שטיין רייזנר מחליפה בתפקידה את ד”ר דב אלבוקרק שפרש החודש מתפקידו.
ד”ר שטיין רייזנר הנה מומחית בפסיכיאטריה, מומחית במינהל רפואי ובוגרת תוכנית ענבר, תוכנית יוקרתית של משרד הבריאות לגיבוש העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת הבריאות. היא שימשה בשורת תפקידי  ניהול בכירים ביניהם:  מנהלת מחלקת מיון במרכז לבריאות הנפש “לב השרון”, סגנית הפסיכיאטר המחוזי במשרד הבריאות, פסיכיאטרית ארצית ומנהלת מחלקת בריאות הנפש במכבי שירותי בריאות. 
עם כניסתה לתפקיד הדגישה: “אני מודה להנהלת עמותת ‘רעות’ על האמון והבחירה, וגאה על ההזדמנות להוביל את הצוות האיכותי של בית החולים. אין לי ספק שבעבודה משותפת ופורייה, נוביל לתנופה נוספת בקידום בית החולים, הגדול מסוגו בישראל. האתגר המרכזי הוא להמשיך ולפתח את שירותי השיקום בהם מצטיין בית החולים כמי שנותן מענה לתחום שנמצא בפער לאומי. בתקופת הקורונה מתחדדת עוד יותר חשיבות הטיפול השיקומי הרב מקצועי שמוביל בית חולים רעות עבור אוכלוסיות הסובלות מהשלכות ארוכות הטווח של מחלת הקורונה”.
עידו שריר, מנכ”ל עמותת “רעות”: “ברצוני לברך את ד”ר שטיין רייזנר על מינויה למנהלת בית החולים השיקומי רעות. אורית מביאה עימה ניסיון ניהולי ומקצועי עשיר אשר ללא ספק יתרום להמשך התפתחות בית החולים. בשמי, ובשם ההנהלה והועד המנהל אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש”.

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם