ד”ר דב אלבוקרק, מנהל בית החולים, מסיים את תפקידו

ד”ר דב אלובקר, מנהל בית החולים השיקומי רעות ת”א, מסיים את תפקידו לאחר שש שנים.
 
ד”ר אלבוקרק: “6 שנות עבודתי בבית החולים, היו שנים בהן זכיתי להוביל את אחד המוסדות הרפואיים החשובים בישראל, מקום המעניק שירות רפואי מצוין ואיכותי בתחום הנמצא בפער לאומי.
יחד עם צוות נפלא, מסור ומחויב, הובלנו תהליכים משמעותיים של פיתוח וצמיחה. הגענו להישגים רבים: שיפצנו ופיתחנו תשתיות, הוספנו מיטות אשפוז, קידמנו שירותים חדשים- בהם פתיחת מרכז רפואי בקרית גת (מכון ראשון של בית החולים מחוץ לת”א), שנועד להנגיש שירותי שיקום הנחוצים לקהילה בפריפריה, הקמנו את מערך שירותי השיקום מרחוק, הכנסנו חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות והרחבנו את הפעילות במכונים ובמרפאות. הקמנו מכון למחקר ופיתוח שהינו הראשון מבין בתי החולים השיקומיים והגריאטריים ויצרנו שיתופי פעולה מחקריים ואקדמיים. קלטנו ופיתחנו כוח אדם איכותי, בהם מתמחים שיהוו את מנהיגות העתיד של רפואת השיקום והגריאטריה והכשרנו אלפי סטודנטים מבטיחים במקצועות הבריאות. בית החולים זכה להיות הראשון והיחיד בישראל מבין בתי החולים מסוגו שהוכר להתמחות-על ברפואה לשיכוך כאב ובמינהל רפואי.
“אתגרי בית חולים רעות מורכבים במיוחד לאור העובדה שהוא בית חולים ציבורי, שאינו ממומן על ידי המדינה וצרכיו הכלכליים עצומים.
“ימים אלה, ימי מגפת הקורונה, לא פוסחים גם על עבודת בית החולים ובין המטופלים גם חולי קורונה רבים שהבריאו לאחר מחלה קשה, הונשמו במשך שבועות ארוכים והודות לטיפול שיקומי אינטנסיבי ומקיף, חזרו לתפקוד עצמאי.
“צוות בית החולים נדרש בתקופה זו למאמצים רבים בהגנה על בריאותם של מטופלים ואנשי צוות כאחד. חוסנו של ארגון נמדד גם ברגעי משבר ואני גאה לומר, כי התנהלות צוות בית החולים והשמירה על רציפות תפקודית בתקופת הקורונה מוכיחה שוב את הסטנדרטים המקצועיים, המחויבות הגבוהה והמסירות של כלל העובדים: רופאים, אחיות, מקצועות הבריאות ומנהלה”.
 
 

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם