הידידים הצעירים של רעות

מטופלי בית חולים שיקומי רעות מכירים היטב את הגג המטופח של הבניין, המשמש להם כמקום מפלט ומנוחה. אך בחול המועד פסח הפך המקום ל…דיסקוטק מדהים!

כ-200 ידידים צעירים של ‘רעות’ הגיעו לאירוע הראשון של ועד הצעירים הבין-לאומי של ‘רעות’, שנערך במטרה להגביר את המודעות של הקהל הצעיר לפעילותו של הארגון הוותיק. וההצלחה הייתה אדירה!

המתנדבים המסורים מרלין ליט מניו יורק ואורי אולמן מלונדון, חברי הוועד הבין-לאומי, הם שהגו ואת הרעיון ויזמו את האירוע. חברו אליהם יורג בלוך, אריאל פרקש, קרן פילד, ציפי קלר, רננה לוין, מרדית’ פסקוביץ, ג’סיקה טוצ’ינסקי ובליין וויגינס. הערב המיוחד חיבר בין אורחים מכל רחבי העולם: אוסטרליה, אנגליה, שווייץ, דרום אפריקה, ארה”ב וישראל. כולם נהנו מכיבוד כשר לפסח, מיין ומדיסקו שקט- שבו ניתן להאזין למוסיקה באמצעות אוזניות, בשעה שמשתתפים שמעדיפים להיפגש ולשוחח, יכולים לעשות זאת באין מפריע.

מרלין ריגשה את הנוכחים כשסיפרה על המפגש הראשון שלה עם ‘רעות’: דוד של חברה קרובה אושפז בבית חולים שיקומי רעות, ומרלין התרשמה מאוד מהטיפול הנפלא שהוענק לו במוסד השיקומי המיוחד שלנו. והיא אינה היחידה. בזכות הטיפול המסור למשתקמים החליטו צעירים רבים לקחת חלק בפעילות למען הארגון. מרים פרנקל, סמנכ”ל עמותת ‘רעות’, דיברה בקצרה על עבודת העמותה, והבטיחה כי הדיסקו השקט יהפוך מעתה לאירוע שנתי!

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם