הנהלת ביה”ח השיקומי רעות ת”א אירחה את הנהלת הכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן”

הנהלת ביה”ח השיקומי רעות ת”א אירחה את הנהלת הכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן” כחלק מהכנותיהם לפתיחת  בית החולים השיקומי הראשון  בנגב.

במפגש נכחו: יו”ר הכפר השיקומי, דורון אלמוג, מנכ”ל הכפר השיקומי, אבי וורצמן, מנהל בית החולים השיקומי החדש, ד”ר צאקי זיו נר, מנהלת ביה”ח השיקומי רעות ת”א, ד”ר אורית שטיין רייזנר, ראש חטיבת השיקום ברעות תל אביב, פרופ’ רפי חרותי ומנכ”ל עמותת רעות עידו שריר.

הנהלת הכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן” הגיעה לסיור לצורך העמקת שיתוף הפעולה עם ביה”ח רעות במסגרת תהליך לימוד והעמקת הידע המקצועי-ניהולי וזאת לקראת פתיחתו של בית החולים השיקומי הראשון בנגב המוקם בשטח הכפר השיקומי “עדי נגב-נחלת ערן”.

הביקור בביה”ח רעות כלל סיור במחלקות האשפוז, הגינה והתעסוקה הטיפולית, חדר הכושר השיקומי, בו למדו על המכשור הטכנולוגי המתקדם, ומכון הכאב על מגוון שיטות הטיפול המתקדמות בו.

מנהלת בית החולים השיקומי רעות ת”א,  ד”ר אורית שטיין רייזנר: “בית החולים השיקומי רעות ת”א מוביל בטיפול השיקומי אותו הוא מעניק למטופליו. אני מברכת על הידוק שיתוף הפעולה המקצועי עם ‘עדי נגב’ ומקווה כי שותפות זו תתחזק בהמשך. פתיחת ביה”ח חדש בנגב היא בשורה חשובה החיונית לצמצום הפערים ברפואת השיקום בדרום”.

יו”ר הכפר השיקומי “עדי נגב נחלת ערן”, דורון אלמוג: “מכל מלמדיי השכלתי. תודה להנהלת בי”ח רעות על שיח פורה וביקור מלמד. משוכנע שהעמקת שיתוף הפעולה המקצועי תשפר את איכות הטיפול הרפואי לאלפי אנשים המשוועים לעזרתנו”.

ביקור הנהלת עלה נגב ברעות תל אביב

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם