לילך נאון, מרפאה בעיסוק בביה”ח השיקומי רעות תל אביב, נבחרה לעובדת המצטיינת שתייצג את ביה”ח בתחרות העובד המצטיין ע”ש נח מוזס

בטקס חגיגי ומרגש במעמד ההנהלה וכלל עובדי ביה”ח השיקומי רעות תל אביב לכבוד ראש השנה, הוענקו תעודות הצטיינות לתשעה עובדים ומתנדבת מבית החולים. מבין המצטיינים, נבחרה המרפאה בעיסוק, לילך נאון, לייצג את בית החולים בתחרות העובד המצטיין ע”ש נח מוזס לשנת 2022. לילך נבחרה למצטיינת הודות לעבודתה המקצועית והמסורה והובלתה בתחומים רבים, ביניהם: אחראית הדרכה ביחידה לריפוי בעיסוק ואחראית נגישות בבית החולים.

בנימוקי קבלת תעודת ההצטיינות נכתב אודותיה כי, “הקשר הבין אישי שהיא יוצרת עם מטופלים הוא דבר שעליו היא מרבה לקבל דברי שבח כתובים ובעל פה. לילך מסורה ומחויבת לעבודה היום יומית ולערכי בית החולים, אבל מעבר לכל האמור – לילך מגלמת בתוכה את המשפט: ‘בשביל לעשות שינוי גדול, לא צריך לעשות דברים גדולים, צריך לעשות דברים קטנים, באהבה גדולה'”.

 ד”ר אורית שטיין רייזנר, מנהלת רעות תל אביב, בית חולים שיקומי: “עובדי ועובדות בית החולים המצטיינים מייצגים את רוח רעות ואת ערכי בית החולים: יצירתיות, יזמות, מצוינות, אנושיות ועבודת צוות. בכל יום הם מלווים את המטופלים שלנו במסע השיקום המורכב, לא מוותרים להם ודוחפים אותם קדימה אל עבר המטרה השיקומית ובכך מאתגרים את הבלתי אפשרי בכל יום מחדש. אני מברכת את לילך נאון ובטוחה כי תייצג את בית החולים בכבוד רב”.

 

לילך נאון, העובדת המצטיינת של רעות תל אביב, עם הנהלת בית החולים

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם