מנכ”ל משרד הבריאות, פרופ’ נחמן אש, ביקר בביה”ח השיקומי רעות ת”א, התרשם מהיקף העשייה ושוחח עם המשתקמים: “המשיכו להיות מצוינים”

מנכ”ל משרד הבריאות, פרופ’ נחמן אש, הגיע (1.2.22) לביקור בבית החולים השיקומי רעות תל אביב. אל פרופ’ אש התלוו ד”ר ירון סחר, ראש אגף השיקום במשרד הבריאות, ד”ר נעה טריקי, ראש מטה מנכ”ל, ד”ר רן שוייד, גריאטר מחוזי, וד”ר אריאל יקים, מנהל המחלקה לשירותי גריאטריה מוסדיים במשרד הבריאות.

מנהלת בית החולים, ד”ר אורית שטיין רייזנר, הציגה בפניהם את הפעילות הענפה של בית החולים אשר ציין השנה 60 שנה ועמדה על האתגרים הניהוליים והכלכליים עמם מתמודד בית החולים בשנתיים האחרונות, נוכח מגפת הקורונה. בסיור השתתפו גם יו”ר עמותת רעות, עמי אריכא והמנכ”ל, עידו שריר.

במהלך סיורו, ביקר פרופ’ אש במחלקת שיקום צעירים, מחלקת טיפול נמרץ ילדים, אולם הטכנולוגיות השיקומיות ומחלקת שיקום נשימתי, בהן התרשם מקרוב מעבודת הצוותים, חיזק את ידי הצוותים על עבודתם המסורה והחשובה ושוחח עם המטופלים המאושפזים.

מנכ”ל משרד הבריאות, פרופ’ נחמן אש: “שמו הטוב של בית החולים רעות מלווה אותו שנים רבות,  כמוסד רפואי המעניק טיפול מצוין לחיילים צעירים ושירות טוב גם לבעיות רפואיות מאוד מורכבות. הקושי התקציבי של בתי החולים העצמאיים מוכר ואין ספק שיש למצוא לכך פתרון, בייחוד לאור העובדה שבעתיד נפח הטיפול השיקומי במדינת ישראל ילך ויגדל. אנו רוצים להגדיל את מספר ההכשרות במקצועות הבריאות, ולבית החולים רעות יש תפקיד מאוד משמעותי בהכשרות אלה. אני מתרגש להיות כאן, מודה לכם על עבודת הקודש והטיפול האיכותי. תמשיכו להיות מצוינים”.

יצירת קשר וזימון תור

קול רעות

בהסדר עם