מתכוננים לטוקיו 2021: הנהלת ביה”ח העניקה שי לשחייני הנבחרת הפראלימפית לקראת יציאתם לתחרויות בערב הוקרה חגיגי שערך הוועד הפראלימפי למשלחת הישראלית

הנהלת בית חולים שיקומי רעות תל אביב העניקה שי לשחייני הנבחרת הפראלימפית של ישראל והגיעה לחזק את ידם ולברך אותם לקראת יציאתם לטוקיו 2021. השי הוענק בערב הוקרה חגיגי שערך הוועד הפראלימפי לספורטאי המשלחת הפראלימפית של ישראל במלון דן בתל אביב.

בית חולים שיקומי רעות הינו נותן החסות הרפואית לנבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל ומעניק לשחיינים ליווי רפואי רב מקצועי. את המעטפת המקצועית מוביל פרופ’ רפי חרותי, ראש חטיבת השיקום בבית החולים.

מנהלת ביה”ח, ד”ר אורית שטיין רייזנר, ראש חטיבת השיקום, פרופ רפי חרותי ושגריר יפן בישראל, מר קואיצ’י מיזושימה (צילום: רענן כהן)

 

במפגש המרגש עם נבחרת השחייה, נשאה מנהלת בית חולים שיקומי רעות, ד”ר אורית שטיין רייזנר, דברים והדגישה: “זו גאווה עבורנו להיות המוסד הרפואי המעניק ליווי, ייעוץ וטיפול איכותי לספורטאים ולספורטאיות כל כך מקצועניים, מרשימים ומצטיינים. תודתי לראשי הוועד הפראלימפי ולכל השחיינים והשחיינות על האמון שהם נותנים בנו ועל הזכות שאנו רואים לעצמנו להיות חלק מענף כל כך חשוב וערכי בספורט הישראלי. שחייני הנבחרת מהווים מודל השראה לספורט הישראלי כולו, מלמדים אותנו שיעור חשוב על כוח רצון והתמדה, על היכולת האנושית להתגבר על מגבלה ולהפוך אותה למנוף להצטיינות. זוהי גם תמצית פועלנו בבית החולים: למצות את הפוטנציאל השיקומי עבור כל מטופל ולאפשר לו לממש את יכולותיו בצורה מיטבית. בשם כל צוות בית החולים רעות, מחזיקים לכם אצבעות בטוקיו ובטוחים שתצטיינו. בהצלחה!”.

מנהלת ביה”ח, ד”ר אורית שטיין רייזנר, נושאת דברים באירוע ההוקרה (צילום: רענן כהן)

 

בתמונה משמאל: אראל הלוי, מדליסטית כסף ושיאנית ישראלית עם הנהלת ביה”ח רעות ופרופ חרותי בעת הענקת השי (צילום: רענן כהן)

צוות רעות תל אביב מעניק שי לשחיינית אראל הלוי בקבלת פנים לשחיינים הפראלימפיים בשובם ממשחקי טוקיו

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם