ספר ראשון מסוגו בישראל: יסודות ברפואה שיקומית

בית חולים שיקומי רעות הוציא לאור ספר ראשון מסוגו בשפה העברית: ‘יסודות ברפואה שיקומית’. עורך הספר הוא ראש מערך השיקום פרופ’ אבי עורי, שפעל בשיתוף עם שני עורכי משנה: סגן מנהל המרכז, ד”ר אברהם לזרי וראש היחידה לשיקום מיני, ד”ר רפי חירותי. פרקי הספר נכתבו על ידי מומחים בתחומים השונים – רופאים מובילים ובעלי מקצועות הבריאות ממרפאות, מחלקות שיקום ואוניברסיטאות ברחבי הארץ.

“הרפואה השיקומית היא תחום צעיר יחסית בין ענפי הרפואה”, אומר פרופ’ עורי. “בשל מצבה המיוחד של ישראל, התפתח כאן התחום הזה, ואנו נמנים כיום על מהמדינות המובילות בעולם בשיטות הטיפול ובמחקר. אני מאמין שהספר החדש יתרום תרומה משמעותית למאמץ הכולל לקידום תחום השיקום בישראל.”

הספר הייחודי מרכז את הידע הבסיסי הקיים היום ברפואה שיקומית כוללנית – תחום שרשם לעצמו הישגים משמעותיים ביותר בעשורים האחרונים, ושדרג את איכות החיים ותוחלת החיים של אנשים עם נכויות ומוגבלויות. פרקי הספר פורסים יריעה רב-תחומית רחבה ביותר, הכוללת נושאים כמו: שיקום לאחר שבץ מוחי, שיקום נפגעי חוט שדרה, שיקום חולי לב, שיקום חולי סרטן, שיקום מיני, פסיכיאטריה בשיקום, עקרונות בשיקום החולה הזקן ועוד.

המידע העצום האצור בספר נועד לשימושם של אנשי מקצוע וסטודנטים בטווח רחב של מקצועות רפואיים, פרא-רפואיים, טיפוליים ואחרים, שכולם נוטלים חלק בתהליך המורכב והרב-תחומי של שיקום כוללני. כמו כן פונה הספר לנותני שירותים בגופים כמו הביטוח הלאומי, קופות החולים וחברות הביטוח, ולעורכי דין המייצגים נכים ונפגעים.

ניתן לרכוש את הספר בהוצאת פרובוק בטלפון: 03-5257999 

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם