עו”ד אייבי נאמן הלך לעולמו

הלך לעולמו עו”ד אייבי נאמן ז”ל, לשעבר נשיא חוג הידידים של בית חולים שיקומי רעות תל אביב, שפעל במשך שנים ללא לאות, במחויבות ובמסירות אין קץ, למען פיתוחו של בית החולים.

בטקס הלוויה, נפרד ממנו מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק: “פגשתי אותך לראשונה זמן קצר לאחר כניסתי לתפקיד מנהל בית החולים השיקומי רעות שאתה מלווה מזה שנים, תומך ומייעץ. חשתי אלייך חיבור מיידי. שפה משותפת והבנה נדירים. מאז, קיימנו אין-ספור שיחות. שוחחנו על דברים ברומו של עולם וסתם דברי שטות והתבדחות. שעות רבות של הנאה צרופה.

“כאשר נפצעת באופן חמור בשתי רגליך בעת שהייתך בחו”ל ורופאים ותיקים ובכירים היו משוכנעים שלא תחזור לצעוד עליהן, אתה באופטימיות ובתעצומות נפש שלך הוכחת שרוחך יכולה על הגוף.
לאחר ניתוח מורכב ושיקום מוצלח ברעות, חזרת לאורח חייך הפעיל סביב השעון. ביטוי לרוח לחימה ולנחישות. סביב אירוע מורכב וקשה זה, באו לידי ביטוי הלכידות יוצאת הדופן של המשפחה הנהדרת והאוהבת שבנית וטיפחת.
בנית את עצמך בעשר אצבעות. הצבת לעצמך יעדים, חלמת והגשמת ושוב חלמת ופעלת ללא ליאות להשיג גם את המטרה הבאה. כל זאת ברגישות, עם נשמה גדולה, כאוהב תרבות ואמנות. כאיש שיודע מאין בא ורואה באופן ברור וצלול לאן אתה מכוון. באומץ לב יוצא דופן לקחת סיכונים ולא נבהלת מקשיים ומהפסימיות סביבך. Winner !
אייבי היקר, חברי הטוב, מורי ורבי, חשוב לי שתדע עד כמה אני מעריך ומוקיר אותך. עד כמה אני מכיר תודה על שזכיתי ללמוד ממך, לזכות לעצות חכמות וטובות שכה עזרו לי באתגרים העצומים איתם אני מתמודד בפיתוח בית החולים. אתה משאיר מאחורייך מורשת מפוארת, משפחה לתפארת, הישגים שמהווים עדות חיה לתרומתך יוצאת הדופן לעם ולארץ שאתה כה אוהב. אוהב מאוד וכבר מתגעגע”.

יצירת קשר וזימון תור

קול רעות

בהסדר עם