קונצרט הוקרה

הפסנתרן עטור הפרסים, דניאל גורטלר, הופיע בהתנדבות מול קהל המטופלים והמבקרים בבית החולים השיקומי רעות ת”א, עם היצירות מנדלסון – שירים ללא מילים, גריג – קטעים ליריים.

גורטלר התנדב להופיע לאחר שאמו, לילי, אושפזה במחלקה לשיקום גריאטרי בבית החולים בעקבות אירוע מוחי. במהלך הופעתו המרגשת שיתף את הקהל בתחושותיו: “לאמא שלי היה קושי גדול בדיבור, בהבנה, בתפקוד היד והרגל. היא עברה שיפור מאוד גדול בזכות הצוות. הרופאים, המטפלים הם כל כך מעולים ששוכחים לגמרי איפה נמצאים. הרמה של האכפתיות, הטיפול, המסירות והמקצוענות היא הרמה הכי טובה שאני מכיר. לא יכול להיות טוב יותר. החלטתי לצ’פר את בית החולים ולנגן קונצרט”.

גורטלר סיים את האקדמיה למוסיקה בתל אביב ואת בית הספר הגבוה למוסיקה בהנובר. הופיע כסולן עם תזמורות חשובות בעולם, בהן תזמורת הרדיו הסימפונית של ברלין, הפילהרמונית של צפון-מערב גרמניה, הסימפונית של יוסטון, הסימפונית של סן פרנסיסקו, ועוד. בישראל הופיע עם כל התזמורות החשובות, לרבות הפילהרמונית הישראלית. זכה בפרסים ראשונים בתחרויות בינלאומיות. לימד בבית הספר למוסיקה על שם בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב ובבית הספר למוסיקה באוניברסיטת ניו יורק.

 

בתמונות: דניאל גורטלר מנגן ברעות, דניאל גורטלר עם אמו

דניאל גורטלר, הפסנתרן הבינלאומי עטור הפרסים, הופיע בהתנדבות בבית החולים רעות תל אביב, כהוקרה על השיקום של אמו לאחר אירוע מוחי

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם