26/05/2022, מעריב: המחווה המרגשת של המטופל לבית החולים שבו השתקם

בית החולים השיקומי רעות תל אביב ו־HIT מכון טכנולוגי חולון שיתפו לאחרונה פעולה במסגרת קורס ייחודי לנגישות, עיצוב וטכנולוגיה, המופעל על ידי היחידה למעורבות חברתית בדקאנט הסטודנטים במכון.

מדובר בקורס של הפקולטה לעיצוב כשהאתגר של הסטודנטים היה לפתח פתרונות עיצוביים וטכנולוגיים לבית החולים, הנוגעים בין היתר לנגישות, להתמצאות ולמציאת שפה עיצובית.

את היוזמה הוביל האדריכל אופיר פרידריך, מרצה במחלקה לעיצוב פנים ב־HIT, שהשתקם בבית החולים רעות לאחר תאונת גלישה. פרידריך: “אני מאמין בהעברת הדברים הטובים הלאה. קיבלתי כל כך הרבה מרעות, ואני שמח שניתנה לי ההזדמנות לתת בחזרה לבית החולים ולמטופלים בו”.

בימים אלה הסתיים העיצוב מחדש של חלל הפנים במחלקת שיקום הצעירים, בה שוקם פרידריך. במקום הותקנו צינורות מתכת צבעוניים המשמשים מתקן לתרגול ולתנועה במרחב לטובת מטופלים המתניידים עצמאית או בכיסא גלגלים. בחצר בית החולים הותקנו ספסלים נגישים הכוללים הצללה ומקום המיועד לכיסאות גלגלים לצד עמדות מנוחה גם בעמידה.

לכתבה “המחווה המרגשת של המטופל לבית החולים שבו השתקם” במלואה 

צילום מסך של כותרת כתבה שפורסמה במעריב על מרצה לעיצוב פנים ב HIT שטופל ברעות תל אביב וחזר לבית החולים עם ספסלים נגישים לכיסאות גלגלים ומתקן לשיקום צעירים שעיצב עם הסטודנטים שלו

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם