7/12/2022, אתר ice: ארץ נהדרת? קיציס, יניב ביטון ודודו טסה הופיעו בערב התרמה

איל קיציס הנחה, דודו טסה הופיע ויניב ביטון ריגש את הקהל בחוויותיו מתהליך השיקום של אביו – בערב התרמה חגיגי שהתקיים למען עמותת רעות תל-אביב, בית החולים השיקומי.

האירוע המרגש נערך בזאפה מידטאון בתל אביב ונועד לקידום רווחת המטופלים ובני משפחותיהם, וכן הושק בו המיתוג החדש של בית החולים. התוכנית האמנותית כללה הרצאה של צלם העיתונות הבינלאומי זיו קורן ומופע של דודו טסה.

האירוע נערך בהשתתפות יו”ר עמותת רעות, עמי אריכא, מנכ”ל העמותה, עידו שריר, מנהלת בית החולים, ד”ר אורית שטיין רייזנר, חברי הבורד וההנהלה של העמותה.

בין המשתתפים באירוע: ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, התעשיין דן פרופר, עו”ד דן להט, היזמים גיל דויטש ויובל שחר, השופטת בדימוס הילה גרסטל, מנכ”ל קבוצת בי-קום תומר ראב”ד, מנכ”ל תגלית גידי מרק, יו”ר קרן להב גיורא עופר, אשת החברה שרה סלע, ג’יי צביבל, מנכ”ל הרבור גרופ המלונאי רפי וינר, מנכ”לית חמ”ל בר גפן העיתונאית לינוי בר גפן ובן זוגה בן זליכה וכוכב הריאליטי “הקבוצה” נדב מנדלסון.

אחד מרגעי השיא המרגשים באירוע היה כאשר השחקן יניב ביטון, שאביו מטופל בביה”ח רעות תל־אביב, עלה לבמה ושיתף את הקהל בחוויותיו האישיות והקומיות מתהליך השיקום של אביו בבית החולים: “מסתובבים שם מלאכים ועושים רגעי קסם נפלאים. זו החוויה ההפוכה לכל מה שקשה לאנשים במערכת הבריאות. ברעות רואים אותך כל הזמן, לא מוותרים, מתעקשים על כל אחד. הלוואי והמדינה הייתה מתנהלת כמו שרעות עובדת”.

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם