אוקטובר 2019: בית החולים חתם על הסכם שיתוף פעולה עם בית החולים השיקומי המוביל והגדול בסין

בית חולים שיקומי רעות ת”א חתם החודש (10.10.19) על הסכם הבנות לשיתוף פעולה עם בית החולים השיקומי המוביל והגדול בסין – CRRC  (China Rehabilitation Research Center)

טקס החתימה התקיים במסגרת השתתפותו של מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק, בכנס בינלאומי לשיקום בבייג’ין שיזם בית החולים הסיני. ד”ר אלבוקרק, אורח הכנס, הוזמן להרצות בפורום בנושא:

  Beijing International Forum on Rehabilitation 2019

הרצאתו של ד”ר אלבוקרק עסקה בגישה ותהליך השיקום הרפואי מכוון מטופל בבית החולים רעות.

זהו הסכם הבנות של בית החולים עם המוסד הרפואי היוקרתי והמוביל בסין בתחומו. שיתוף הפעולה יכלול הדרכות ושיתוף פעולה אקדמי ומחקרי.

 

הסכם הבנות זה הינו הישג נוסף בפעילות הענפה שמוביל בית החולים בעת האחרונה לקידום שיתופי פעולה ומיזמים מול בתי חולים ויזמים ברחבי סין  המעוניינים להקים, לפתח ולהרחיב את שירותי השיקום הקיימים כיום בסין, לרבות הדרכות, הטמעת טכנולוגיות מתקדמות, קידום המחקר ועוד.

במסגרת זו הצטרף רעות לברית בתי החולים סין-ישראל בחודש יוני האחרון ומוקדם יותר השנה אף הוזמן מנהל בית החולים, ד”ר דב אלבוקרק, להרצות בהינאן שבסין במפגש פסגה לאומי שיזם משרד הבריאות הסיני בנושא האסטרטגיה של סין להתמודדות עם האתגר העולמי של הזדקנות האוכלוסייה. במפגש זה היה רעות בית החולים השיקומי היחיד מישראל.

 

בתמונות: ד”ר דב אלבוקרק ושותפו הסיני בטקס החתימה בין שני בתי החולים בבייג’ין 

 

 

    יצירת קשר וזימון תור


    קול רעות


    בהסדר עם